7 piętro projektowanie wnętrz

 

Może Wam się wydaje, że zatrudnienie projektanta wnętrz jest niepotrzebnym luksusem i ekstrawagancją. Może myślicie, że samemu zrobicie to równie dobrze.
Jednak zaprojektowanie wnętrza wymaga fachowej technicznej wiedzy, znajomości materiałów wykończeniowych, wyczucia kompozycji. Być może zrobicie to świetnie sami. Spędzicie jednak wtedy bardzo dużo czasu na wyszukiwaniu informacji o rozwiązaniach funkcjonalnych i technicznych oraz materiałach wykończeniowych.

Po latach praktyki wiem na co trzeba zwrócić szczególną uwagę i czego unikać, co będzie dobrze wyglądało i co się potem sprawdzi. Za pierwszym razem trudno uniknąć błędów. Tak więc pozorna oszczędność nie zatrudniania architekta wnętrz, może ostatecznie okazać się droższym rozwiązaniem. Może prowadzić do tego, że spędzicie sporo czasu i wydacie dodatkowe pieniądze na usuwanie usterek lub po prostu będziecie mieszkali z niezadowalającymi rozwiązaniami.

Być może poradzicie sobie z tym świetnie i to co pisałam przed chwilą nie odnosi się do Was. Czy macie jednak na to czas i cierpliwość i czy nie lepiej zlecić to profesjonaliście?
Koszt projektu jest stosunkowo niedużym wydatkiem w porównaniu do kosztu nieruchomości i jej remontu. Warto wydać te dodatkowe pieniądze, żeby potem przez lata mieszkać ładnie i wygodnie i cieszyć się trwałością sprzętów.

 

 

Poniżej możesz przeczytać kilka opinii moich klientów i współpracowników:

 

„Codziennie czerpię satysfakcję, że  projekt naszego biura dobrze wyszedł. Kolejni goście mówią mi, że mamy świetnie zorganizowaną przestrzeń. To miłe. Wydaje mi się, że to nas wszystkich wspólny sukces i tą wspólna pracę nad projektem dobrze wspominam.”

                                                                         Jacek Zalewski,  Ove Arup & Partners, biuro w Krakowie

 

 

„Projekt siedziby firmy Arup w Krakowie w bardzo dobry sposób łączy konieczność zlokalizowania wielu zróżnicowanych funkcjonalnie obszarów, takich jak: strefa recepcyjna, zaplecze socjalne, archiwum, ploterownia, sale konferencyjne, z przestrzenią codziennej pracy. Zaproponowane przez Panią Dorotę rozwiązania pozwoliły zrealizować wszystkie niezbędne funkcje biura i zapewnić przy tym wygodę i poczucie przestrzeni. Mogliśmy liczyć na wsparcie zarówno na etapie doboru materiałów wykończeniowych, jak i umeblowania. Pani Dorota zwraca dużą uwagę na detale i sposób wykonania, co przekłada się na wysoką jakość proponowanych elementów i ich trwałość. Projekt z pewnością nie należał do najłatwiejszych, w szczególności z uwagi na konieczność dotrzymania zaplanowanego budżetu, jak i napięty harmonogram prac. Jesteśmy zadowoleni z efektu, a nasi Pracownicy czują się w nowym biurze komfortowo. Dziękujemy.”

                                                                                  Marta Biela, Ove Arup & Partners, biuro w Krakowie

 

 

„Pani Dorota z dużą życzliwością starała się sprostać naszym oczekiwaniom. Dla nas najważniejsze jest bez wątpienia to, że wnętrze zaprojektowane przez panią Dorotę jest przestrzenią, w której nasza spora już rodzina świetnie się czuje. Jest funkcjonalne i przyjazne. Otwarte zarówno na potrzeby nasze i naszych dzieci, ale także na przyjaciół, którzy nie mogą się go nachwalić.”

Aleksandra Zawada

 

 

„Miałam przyjemność pracować z Dorotą w swojej pierwszej pracy. Od samego początku Dorota okazała się być bardzo miłą i bystrą osobą. W pracy wyróżnia ją ogromna dbałość o detal i niezłomna wnikliwość w szczegóły. ma bardzo dobre wyczucie stylu i niebanalne poczucie estetyki. Dorota jest bardzo otwartą osobą, bezkonfliktową, która klarownie przekazuje swoje myśli i jasno określa swoje zdanie i opinie. Gdybym miała komukolwiek polecać architekta wnętrz – z czystym sumieniem mogłabym polecić Dorotę. „

Agnieszka Łukaszewicz

 

 

„Dorota Meissner zaprojektowała naszą kuchnię. Posiadamy niewielkie mieszkanko z aneksem kuchennym stąd chcieliśmy, by aneks ten zajmował jak najmniejszą przestrzeń, jednocześnie będąc bardzo funkcjonalnym, pojemnym i wkomponowanym w całość. Projekt Doroty spełnił wszystkie nasze oczekiwania. Kuchnia świetnie pasuje do reszty mieszkania, dopełnia je a nie przytłacza (co ważne w małym metrażu). Posiada wiele miejsca na przechowywanie produktów i naczyń – można powiedzieć, że każdy centymetr jest wykorzystany a przy tym ma wystarczająco miejsca do przygotowywania posiłków. Lubimy naszą kuchnię :)”

Bogna Czerwińska-Szymula