7 piętro projektowanie wnętrz

Na pierwszym niezobowiązującym spotkaniu porozmawiamy o Waszych oczekiwaniach i potrzebach. Porozmawiamy o tym co jest dla Was ważne we wnętrzu, jak chcecie tam spędzać czas, jak chcecie się czuć, o stylu i klimacie. O tym co zobaczycie rano po przebudzeniu i wieczorem zanim pójdziecie spać, o tym co będzie współtworzyło wasze życie. O tym gdzie będziecie czytać swoją ulubioną książę i gotować wspólną kolację ze znajomymi, lub cokolwiek innego lubicie robić. Dobrze żebyście przynieśli ze sobą rzut i jeśli znajdziecie na to czas wypełnili ankietę, choć nie jest to konieczne. (ankieta jest tutaj) To nam ułatwi sprawę. Jeśli wcześniej prześlecie mi rzut i ankietę, będę mogła się lepiej przygotować do spotkania.

Pierwsze spotkanie jest nieodpłatne na terenie Rzeszowa. Spotkanie w Krakowie i Warszawie, do ustalenia. Ten etap może też  się odbyć  drogą mailową i telefoniczną. Spotkanie na żywo daje jednak dużo większe możliwości. Będziemy mogli się od razu zorientować, czy przypadliśmy sobie do gustu i nadajemy na wspólnych falach. Jest to bardzo ważne przy projektowaniu wnętrza. Jeśli zdecydujemy się na współpracę, spędzimy ze sobą sporo czasu i wspólnie stworzymy przestrzeń w której będziecie mieszkać. Dobra komunikacja i sympatia są tutaj podstawą. Dzięki nim wnętrze, które powstanie będzie dobrym miejscem do życia.

Na pierwszym spotkaniu ustalimy jaki zakres projektu jest Wam potrzebny. Czy będzie to konsultacja, projekt koncepcyjny, pełen projekt, czy projekt części pomieszczeń. Po pierwszym spotkaniu przygotuję dla Was wycenę z pełnym opisem co znajdzie się w projekcie. Przedyskutujemy co rzeczywiście jest Wam potrzebne i czy dobrze zrozumiałam.
Jeśli zaakceptujecie wycenę, podpisujemy umowę i zaczyna się przygoda!

 

Poniżej możesz zobaczyć co zawierają poszczególne zakresy projektu:

PEŁNY PROJEKT

PROJEKT KONCEPCYJNY

PROJEKT POSZCZEGÓLNYCH POMIESZCZEŃ

KONSULTACJA

 

Być może jednak potrzebujecie czegoś innego, na przykład kilku porad odnośnie estetyki,
rysunku układu funkcjonalnego i rozmieszczenia osprzętu elektrycznego i oświetlenia.
Żeby to stwierdzić najlepiej się spotkać i porozmawiać.
Mam nadzieję do zobaczenia.